Dagens PS

En sak idag – senaste avsnittet

Här hittar du det senaste och tidigare avsnitt från podcasten En sak idag av Joakim Jardenberg. (Foto: Kristofer Samuelsson)
Här hittar du det senaste och tidigare avsnitt från podcasten En sak idag av Joakim Jardenberg. (Foto: Kristofer Samuelsson)
Investerardygnet
Investerardygnet
Uppdaterad: 11 dec. 2023Publicerad: 06 sep. 2020

Joakim Jardenberg är en av Sveriges och Europas ledande tänkare och investerare inom teknologi i allmänhet och internet i synnerhet.

ANNONS

Mest läst i kategorin

ANNONS

Han är rådgivare till ett antal stora företag, däribland amerikanska detaljistkedjan Target (med 350 000 anställda). Brittiska tidningen The Telegraph har utsett honom till ”The 100 most influential technology investors in Europe”.

Sedan ett par år tillbaka delar Jardenberg med sig av sina observationer och analyser i en daglig kort videofilm med namnet ”En sak i idag” som går att se hos Investerardygnet.

Nedan finns tidigare avsnitt att lyssna på via YouTube.

Tidigare avsnitt (YouTube)

Läs mer från Dagens PS - vårt nyhetsbrev är kostnadsfritt:
ANNONS
BLACK WEEKS Spara upp till 54% på Verisure hemlarm

Just nu får du ett riktigt bra pris på Sveriges mest valda hemlarm med brand- och inbrottsskydd. Räkna ut ditt pris och ta del av erbjudandet

Räkna ut ditt pris!
ANNONS
ANNONS

Senaste nytt

ANNONS
ANNONS